miercuri, 18 februarie 2015

Прес-релізПарламентська група національних меншин
Депутат Іван Марочко (Союз Українців Румунії)щодо участі пана депутата Івана Марочка на прийнятті Головою Сенату пана Павла Клімкіна,
міністра закордонних справ України
                                                                       
           
 
 У вівторок, 17 лютого 2015 року, пан депутат Іван Марочко взяв участь, в якості представника в Парламенті Румунії Союзу Українців Румунії, в прийнятті Головою Сенату, Келіном Попеску-Терічану, пана Павла Клімкіна, міністра закордонних справ України, який прибув до Бухаресту з офіційним візитом. На зустрічі був присутній і Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії, Теофіл Бауер.
В ході обговорення було звернуто на передній план політичний румунсько-український діалог, з акцентом на розвиток двосторонніх зв'язків на парламентському рівні як фактор, що підтримує відносини між двома країнами і складність ситуації в області безпеки в Східній Україні та перспективи її врегулювання в контексті нещодавніх переговорів в Мінську. У зв'язку з останньою темою, було висловлено сподівання, що перемир'я, яке набуло чинності 15 лютого ц.р., буде поважатися обома сторонами, сприяючи тим самим стабілізації України та регіону.
З цією нагодою, румунська сторона підтвердила свою підтримку територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України і повторила тверду підтримку Румунії для продовження демократичного і європейського курсу України.
Програма офіційного візиту Міністра закордонних справ України, пана Павла Клімкіна, включала також: зустріч з румунським колегою, паном Богданом Ауреску, зустріч з Президентом Румунії, паном Клаусом Йоганісом, та заступником прем'єр-міністра і міністром внутрішніх справ Румунії, паном Габрієлом, а також зустріч з представниками української громади в Румунії.

17 лютого 2015 року                                                         


Niciun comentariu: